تبلیغات
بیراهه - افسوس که شوهرم تنوع طلب شده است!/تصاویر
صفحه اول تماس با ما RSS                     قالب وبلاگ
  
بیراهه
پاشنه آشیل غرب افشاگری است
مطلب امروز خیلی جالبه، خصوصا کسانی که عاشق ماهواره هستند:
همانطوری که می دانید به گفته اکثر روان شناسان و قضات، بیشترین طلاق های امروز بدلیل ناهماهنگی های جنسی بین زوجین است. درخواست های غیر معمول آقایون و در نهایت ناراضی بودن طرفین و یا عدم رضایت به داشتن جنس مخالف مشروع یکی از مهمترین دغدغه برخی زوج ها است.


 

  اگر کمی فکر کنیم و در زندگی اطرافیان دقت کنیم حتما متوجه اختلاف و مشاجرات بوده ایم و احساس می کنم از دهه گذشته یعنی اواخر دهه 70 و اوائل دهه 80 بیشتر و بیشتر شده باشد و بعضی وقت ها می شنویم که فلانی ها از هم جدا شدن با خودمان می گوئیم این دو نفر که خیلی با هم خوب و خوش بودن و مشکلی نداشتن پس چرا کارشون به طلاق کشید!!!!!

 

همانطوری که می دانید به گفته اکثر روان شناسان و قضات، بیشترین طلاق های امروز بدلیل ناهماهنگی های جنسی بین زوجین است. درخواست های غیر معمول آقایون و در نهایت ناراضی بودن طرفین و یا عدم رضایت به داشتن جنس مخالف مشروع یکی از مهمترین دغدغه برخی زوج ها است.اگر به اواخر دهه 70 رجوع کنیم متوجه می شویم آن زمان غالب خانه ها ماهواره نداشت و از فیلم های مبتذل و خانمان سوز خالی بود و مردم سرگرم زندگی خودشان بودند.

 

 ولی از زمان ورود ماهواره، این جعبه جادو به کانون خانواده ها و دیدن فیلم ها و تصاویر زننده كه اولین کارکردش از بین رفتن حیا و نجابت در بین افراد خانواده است، مسائل تازه ای هم رخ نموده است.

 

وقتی آدمی هر روز فیلم و تصاویر متنوع نامربوط مشاهده کرد احساس یکنواختی به دست می دهد و نوعی نیاز کاذب به تنوع و تکثر در ارتباط جنسی در او پدید می آید. با این توضیح توجه به همسر كم شده و كمی محبت بین زن و شوهر پدید می آید كه اثر آن كم كم در مشاجرات لفظی خودش را نشان می دهد و زندگی به كام دو طرف تلخ می شود.

 

 

 آن دسته از خانواده هایی که ماهواره دارند چه تاثیری در زندگی شان داشته است؟

 به فرض اینکه ماهواره شبکه های مفیدی هم داشته باشد مثلا برنامه های ورزشی، علمی، آشپزی و ... ولی کدام خانواده را دیده اید که وقتی به درون خانه آنها وارد می شوی صحبت از برنامه های علمی ماهواره بکنند نه اینطور نیست بلكه صحبت هایشان حول این موارد می چرخد.

  1. مد لباس و مو
  2. تجملات و وسائل لوكس
  3. لوازم آرایش
  4. دلچسب بودن ظاهر و تیپ جنس مخالف
  5. داستان های عشقی و جنسی در سریال هایی كه  امروزه در بسیاری از شبكه های ماهواره ای (فارسی وان،‌ جم، من وتو و...) برای جذب مخاطبین به آن پرداخته می شود
  6. سبك زندگی غربی از جمله نبود حریم در بین اعضای خانواده، روابط بدون كنترل خارج از خانه، مشروب خواری و زندگی با حیوانات و...‌

حالا نگاهی می کنیم به جایی که ماهواره ها از آن برای بهشت می سازند!

 

 

 نگاهی به آمارهای دنیای صنعتی و مدرن نشان می دهد بحث فروپاشی و گسستگی خانواده در این کشورها، از یک مشکل اجتماعی به یک "بحران اجتماعی" تبدیل شده است.

 

براساس آمارهای دو الی سه دهه گذشته، در آمریکا تا سال 1988 از هر سه ازدواج یکی به طلاق انجامیده، این نسبت در سال 1989 به دو سوم رسیده است. در سال 1980 بیش از 40 درصد کودکان سوئدی از مادران بی شوهر متولد شده اند و در فرانسه نیز تا سال 1986 این آمار در حدود 50 درصد بوده است. در سال 1989 یک میلیون کودک آمریکایی از مادرانی متولد شده اند که هرگز ازدواج نکرده اند و در فرانسه نیز به ترتیب 27 و 26 درصد مردان 30 تا 40 سال و زنان 30 تا 34 سال تنها زندگی می کنند.

 

این آمارها نمونه بسیار مختصری از وضع گسستگی خانواده در جهان غرب در سه دهه گذشته است که تصور آن ها در جامعه امروز کاملا متفاوت و به مراتب بدتر است. اما آمارها در سال های ابتدایی قرن 21 بسیار تکان دهنده تر از این است.

 

براساس آمار وزارت بهداشت آمریکا در سال 2007، 63 درصد جوانانی که اقدام به خودکشی می کنند، از خانواده های بدون پدر و تک والدی هستند. 85 درصد کودکان با اختلالات و ناهنجاری های رفتاری و 90 درصد کودکان بی خانمان و فراری نیز مربوط به همین خانواده ها هستند.

 

80 درصد از افرادی که در بزرگسالی به افراد متجاوز و خشن تبدیل می شوند، در کودکی در خانواده های بدون پدر رشد یافته اند و 85 درصد کودکان بزهکار و زندانی نیز از داشتن کانون خانواده و یکی از والدین محروم بوده اند.

 

 

«از سال 1960 تا 1990 تولدهای نامشروع در آمریکا 400% افزایش یافته است. در ابتدای قرن 21 از هر دو کودک آمریکایی یکی نامشروع به دنیا می آید، 80 % مادرانی که این فرزندان را به دنیا می آورند گرفتار فقر می شوند. در آمریکا روزانه 1300 کودک نامشروع به دنیا می آید و 1100 جنین نیز سقط می شوند».

 

در این کشور نسبت به سالهای گذشته تعداد کودکان متولد شده از زوج های ازدواج نکرده، شش برابر شده، به طوری که تقریباً از هر سه کودک متولد شده یکی حرام زاده است...!

 

زنی با دو شوهر!!!

 

آمار اقتباس شده از سایت مشرق


واقعا جای تعجب دارد که چطور عده ای به خانواده خود اجازه می دهند پای ماهواره و چنین برنامه هایی بنشینند.چطور عده ای اجازه می دهند خواهر،همسر و... خود گرفتار چنین عقایدی شوند!
برچسب ها: غرب، آمارهای غرب، ماهواره، شبکه های ماهواره، زنان و دختر+عکس، دختران در غرب+عکس، زنان در غرب+عکس،
درباره وبلاگ
صدای اضمحلال لیبرال دموکراسی غرب به گوش می رسد.
در جستجوی واقعیات دنیای غرب...
آخرین مطالب

Online User
نویسندگان
آرشیو مطالب
پیوند ها
پیوندهای روزانه
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
كل مطالب : عدد
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :