تبلیغات
بیراهه - من قشنگ ترم یا زنهای ....؟!
صفحه اول تماس با ما RSS                     قالب وبلاگ
  
بیراهه
پاشنه آشیل غرب افشاگری است
محسن جمعه چهارم اسفندماه سال 1391 نظرات ()
تا حالا به این فکر کردیم که چرا زنهای توی ماهواره از ما زن های تو خونه قشنگ ترند؟‌ و آیا فکر کردیم که چرا بعضی از خانم ها از اینکه توی ذهن همسرشون تصویر زن زیباتری به جای خودشون قرار می گیره اصلا ناراحت نیستند؟
[-] اندازه متن [+]

جام فرهنگی؛ وقتی برنامه های ماهواره ای خصوصا شبکه های قدیمی لس آنجلسی مثل لایو، آی تی ان،‌ دیدار و پن و یا شبکه های جدیدی مثل جم کلاسیک، فارسی وان، من وتو در تمام برنامه هاشون و حتی پیام های بازرگانی زن هایی رو به نمایش می گذارند و نشان می دهند که با آرایش اند و گریم کرده و خیلی خیلی از ما زن های توی خونه زیباترند. برای اینکه آقایون هم که چشمشون به این تصاویر می افتد، خواسته یا ناخواسته تو دلشون اثر می گذاره و با اراده یا بی اراده زن خودشون رو با زن های ماهواره ای مقایسه می کنند.

 

حالا من خطاب به خانم ها می گویم؛ آهای خانم چرا اصرار داری توی خونه ات ماهواره باشد و ذهن مردت پر از تصاویری که از تو قشنگ ترند بشود و توی ذهنش نقش ببنده، ناگفته نماند که خانم بدانند این زنان به ظاهر زیبا با توسل به هزار عمل جراحی پلاستیک و آرایش اینقدر زیبا جلوه می کنند.

 

 چرا اجازه می دهی که با نگاه به تصاویر زنان خوش اندام ماهواره ای نگاهی هم به تو بکند و با خودش بگوید خاک بر سر من با این زن گرفتنم.

 

بله خانم، ‌یکی از نیازهای آقایون نگاه کردن است، یک خانم باید درون خانه این نیاز شوهرش رو برطرف کند. در حالی که وقتی زن خانه اجازه ورود ماهواره را به خانه اش داد عملا این نیاز شوهرش طور دیگری برطرف می شود و در نتیجه با دیدن مکرر این تصاویر ذهن مرد شروع به مقایسه اندام زنان ماهواره ای با زن خودش را می کند و کم کم محبت و علاقه بین زن و شوهر کمرنگ می شود.

 

من خانم اگر اجازه نمی دادم همسرم، توی ذهنش مرا با یک زن دیگر مقایسه کند و پای برنامه هایی بشیند که زنان اش از لحاظ زیبایی و اندام بسیار متنوع و زیباتر هستند و اگر نمی گذاشتم فاصله عاطفی من و همسرم زیاد بشود اکنون به دنبال راه حل نمی گشتم.

 

متاسفانه آقایان و خانم های پای برنامه های ماهواره نشین فراموش کرده اند که این تصاویر و فیلم ها چه کارکردهای پنهانی دارند و به راحتی قابل تشخیص نیستند. این می شود که می بینیم بعد از چندین سال آمار طلاق ها به یکباره بالا رفته و زن شوهر دار با پسری و یا حتی با یک مرد زن دار دیگر ارتباط دارند. باور کنید توی این سال هایی که ماهواره زیاد شده بر تعداد این ارتباط ها و از هم گسستگی زندگی ها هم  افزوده شده است.

 

رشد محسوس تغییر رفتار اجتماعی در ایرانی ها طی سالهای اخیر، از جمله موضوعاتی است که می تواند در زمینه سازی افزایش طلاق در جامعه موثر باشد.

 

 در این باره می توان به عوامل متعددی اشاره کرد، که بیشتر به تهاجم یکپارچه غرب علیه فرهنگ ایران اسلامی و وجود ماهواره منتهی می شود.

 

 استفاده از ماهواره فضایی را فراهم کرده که همه بتوانند همه چیز را به صورت باز ببینند. در تحقیقات صورت گرفته با توجه به آمار 55 درصدی استفاده از ماهواره در ایران طی سال های اخیر متاسفانه روند افزایشی طلاق در خانواده‌های ایرانی همچنان سیر صعودی دارد.

 

 

 آمار‌ها می‌گوید در 6‌ ماه نخست امسال ۷۰ هزار و ۸۴۱ طلاق در کشور ثبت شده که این تعداد در مقایسه با سال قبل از آن 6 درصد افزایش یافته است.

 

 

خیلی از ما ایرانی ها وقتی می خواهیم وجود ماهواره را در منازلمان توجیه کنیم می گوئیم ماهواره مثل یک چاقوست هم استفاده مثبت دارد و هم منفی.

 

اما به نظر می رسد این توجیه بیشتر برای دل خوش کردن است. فکر می کنم دلیلش هم واضح باشد. اگر کمی تامل کنیم متوجه می شویم وقتی پای این وسیله به خانه مان باز شد دیگر افسارش از دستمان خارج می شود و می شود آنچه نباید اتفاق بیافتد.

 

لطفا کمی تامل کنیم....
برچسب ها: زن، زن خوشگل، زن من قشنگ تره یا زن ماهواره، زنان ماهواره، دختران ماهواره، آرایش زنان و دختران، قبح زدایی از زن و دختر،
درباره وبلاگ
صدای اضمحلال لیبرال دموکراسی غرب به گوش می رسد.
در جستجوی واقعیات دنیای غرب...
آخرین مطالب

Online User
نویسندگان
آرشیو مطالب
پیوند ها
پیوندهای روزانه
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
كل مطالب : عدد
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :