تبلیغات
بیراهه - همسرانتان را باهم عوض کنید
صفحه اول تماس با ما RSS                     قالب وبلاگ
  
بیراهه
پاشنه آشیل غرب افشاگری است
محسن جمعه چهارم اسفندماه سال 1391 نظرات ()

در یک عمل غیر انسانی و باورنکردنی، ایتالیایی‌ها، همسرانشان را برای تفریح، به هم دیگر قرض می‌دهند حتی برلوسکنی نیز از این امر مستثنی نیست.
جام فرهنگی؛ بسیاری از زنان و مردان ایتالیایی که برای گذراندن تعطیلات تابستانی در منطقه زیبای «توسکانا» در مرکز شهر رم پایتخت ایتالیا دعوت نامه دریافت می‌کنند، ممکن است پیش از پذیرفتن و قبول این دعوت خوب به آن فکر کنند علت این مسأله آن است که شاید این زن و شوهر‌ها مجبور شوند در مقابل پذیرفتن این دعوت، همسر خود را با همسر دیگری عوض کنند.

 

در گزارش «لاستامبا» آمده است: «در هر دوره تعطیلات تابستانی حدود پانصد هزار زن و شوهر در دویست کلوپ شبانه که در سراسر ایتالیا وجود دارد همسران خود را با یکدیگر عوض می‌کنند! هزار تعویض همسر نیز در اماکنی غیر از کلوپ‌ها مانند گاراژهای خودرو، سواحل دریایی ویژه و حتی برخی از قبرستان‌ها صورت می‌گیرد.»

 

در ادامه گزارش این روزنامه ایتالیایی آمده است: «این آمار و ارقام توسط مؤسسه «فیدر» بدست آمده و آمار اعلام شده حدود پانصد هزار است در حالی که حقیقت بیشتر از این عدد است و گمان می‌شود حدود دو میلیون باشد.»

 

این مؤسسه می‌افزاید: آمار‌ها نشان می‌دهد معدل سن بیشتر مردانی که تبادل همسر می‌کنند حدود ۴۳ سال و زنان ۳۵ سال است.

 

نکته تعجب برانگیز این است که این روزنامه ایتالیایی در گزارش خود اعلام کرده «سیلویو برلوسکونی» نخست وزیر ایتالیا نیز چندی پیش خواستار تعویض همسر خود «فرونیکا» با همتای دانمارکی اش «آندریاس فوج راسموسن» شده بود!

 

گفتنی است نگاه جامعه امروز غرب به زن برگرفته از الگوی روم و یونان باستان است که زن به عنوان موجودی برای کامیابی و لذت جوئی مردان قلمداد می‌شد، این نگاه تمام مسائل و حقوق زنان را در غرب تحت الشعاع خود قرار داده و لذا تعویض همسر نیز که در بخش‌های مختلف اروپا و آمریکا به ویژه در جشن‌ها نمود بیشتری می‌یابد کاملا مغایر با شعار برابری زن و مرد بوده و آن را به چالش می‌کشد.

 

منابع: شریان نیوز، تعامل نیوز
برچسب ها: همسران ایتالیایی، زنان ایتالیایی، دختران ایتالیایی، عوض کردن همسران، همسران خود را باهم عو کنید، همسر اتالیایی،
درباره وبلاگ
صدای اضمحلال لیبرال دموکراسی غرب به گوش می رسد.
در جستجوی واقعیات دنیای غرب...
آخرین مطالب

Online User
نویسندگان
آرشیو مطالب
پیوند ها
پیوندهای روزانه
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
كل مطالب : عدد
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :