تبلیغات
بیراهه - روش نوین برای فروپاشی خانواده ها
صفحه اول تماس با ما RSS                     قالب وبلاگ
  
بیراهه
پاشنه آشیل غرب افشاگری است
محسن سه شنبه بیست و یکم شهریورماه سال 1391 نظرات ()

ابتذال در این شبکه و دیگر شبکه های ماهواره ای به حدی است که حتی یک پسر برای اینکه در رقابت با دوستانش عقب نماند از خواهر خود به عنوان دوست دخترش در مجالس رقص و آواز استفاده می کند.

جام فرهنگی، یکی از سیاست های جدید شبکه ماهواره ای جم کلاسیک در عادی سازی روابط نامشروع زن و مرد، ایجاد نوعی تعریف جدید میان افراد در بعضی از سریال ها است.

این شبکه به هر وسیله ای تلاش می کند تا از پایبندی مخاطبین به اخلاق آموزه های دین بکاهد و آزادی روابط زن و مرد را امری کاملا عادی جلوه دهد. به همین ترتیب همه زن ها و مردها در روابط اخلاقی و زناشویی خود آزادی مطلق دارند و می توانند با استقلال و بدون هیچگونه ممنوعیتی شریک جنسی خود را هرچند برای حضور در یک جلسه دوستانه انتخاب کنند، تا بدین وسیله نسبت به دوستان خود به نوعی عقب نمانند.

ابتذال در این شبکه و دیگر شبکه های ماهواره ای به حدی است که حتی یک پسر برای اینکه در رقابت با دوستانش عقب نماند از خواهر خود به عنوان دوست دخترش در مجالس رقص و آواز استفاده می کند و - با عرض پوزش- حتی دوستی خواهر و برادرها ممکن است به روابط جنسی هم ختم شود.

گفتنی است، شبکه های ماهواره ای که برای ترویج ابتذال و بی بندوباری از هیچ کوششی دریغ نمی کنند، عادی جلوه دادن و روابط خارج از عرف میان محارم و اعضای یک خانواده را با هدف از بین بردن وجدان اعتقادی و غیرت انسانی به عنوان اهداف بعدی خود دنبال می کنند.
برچسب ها: ابتذال، روش نوین برای فروپاشی خانواده ها، رابطه با دوست دختر، عادی سازی روابط نامشروع، وبلاگ بیراهه، www.antiwest.mihanblog.com، شبکه های ماهواره ای،
درباره وبلاگ
صدای اضمحلال لیبرال دموکراسی غرب به گوش می رسد.
در جستجوی واقعیات دنیای غرب...
آخرین مطالب

Online User
نویسندگان
آرشیو مطالب
پیوند ها
پیوندهای روزانه
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
كل مطالب : عدد
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :