تبلیغات
بیراهه - سوال شبکه من وتو درباره ماهواره
صفحه اول تماس با ما RSS                     قالب وبلاگ
  
بیراهه
پاشنه آشیل غرب افشاگری است
محسن جمعه هفدهم شهریورماه سال 1391 نظرات ()

رواج بی بندوباری در خانواده ها، مدگرایی و ترویج خرافه پرستی، رسومات و رفتارهای غیر اصولی و مشکل ساز، از بین بردن حریم های بین افراد خانواده و خلاصه متلاشی شدن کانون گرم خانواده از اثرات سوء فیلم ها و برنامه های شبکه های ماهواره ای است که باید اذعان کرد بیشتر برنامه های این شبکه ها چنین اهدافی را دنبال می کنند.

جام فرهنگی، مجری شبکه من وتو هفته گذشته از بینندگانش خواسته بود به این سؤال پاسخ دهند که "چرا به ماهواره علاقه دارید"؟

اما این هفته این مجری مدعی شد بیشتر بینندگان من و تو در پاسخ، دیدن شبکه های دلخواهشان از جمله موزیک ویدیوها را علت علاقه شان به ماهواره ذکر کرده اند.

ناگفته نماند که شبکه من وتو یکی از شبکه هایی است که با پخش فیلم ها و موزیک ویدیوهای مبتذل و غیراخلاقی به دنبال به انحراف کشاندن جوانان است و این مطلب از ادعای این مجری معلوم می شود همانگونه که چندی پیش نیز در ادعایی گفته بود که عکس های بسیاری از مردم به دست ما رسیده در حالی که معلوم شد این عکس ها تکراری و تولیدی خود این شبکه بوده است.

گفتنی است، رواج بی بندوباری در خانواده ها، مدگرایی و ترویج خرافه پرستی، رسومات و رفتارهای غیر اصولی و مشکل ساز، از بین بردن حریم های بین افراد خانواده و خلاصه متلاشی شدن کانون گرم خانواده از اثرات سوء فیلم ها و برنامه های شبکه های ماهواره ای است که باید اذعان کرد بیشتر برنامه های این شبکه ها چنین اهدافی را دنبال می کنند.
برچسب ها: من وتو، شبکه من و تو، کاهواره، ابتذال، مستهجن، من وتو مبتذل، انحراف من وتو،
درباره وبلاگ
صدای اضمحلال لیبرال دموکراسی غرب به گوش می رسد.
در جستجوی واقعیات دنیای غرب...
آخرین مطالب

Online User
نویسندگان
آرشیو مطالب
پیوند ها
پیوندهای روزانه
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
كل مطالب : عدد
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :