تبلیغات
بیراهه - مزاحمت خیابانی برای همسر سفیر غنا
صفحه اول تماس با ما RSS                     قالب وبلاگ
  
بیراهه
پاشنه آشیل غرب افشاگری است
محسن سه شنبه چهاردهم شهریورماه سال 1391 نظرات ()

شبکه العالم خبر داد: به گفته ایتمار آیخنر خبرنگار سیاسی روزنامه یدیعوت آحارونوت، سفرای آفریقایی در تل‌آویو از گسترش جو نژادپرستی در اسرائیل اظهار نارضایتی کرده‌اند به طوری که این مسئله بر زندگی روزمره آنها تاثیر گذاشته و آنها به علت مزاحمت‌های نژادپرستانه از قدم زدن در خیابانهای این شهر می‌ترسند و عملاً خانه‌نشین شده‌اند.

این روزنامه به نقل از منابع بلندپایه در وزارت خارجه این رژیم نوشت: سفرای آنگولا، غنا، نیجریه، کنیا، اتیوپی و ساحل عاج در دیدار با دانی ایالون معاون وزیر خارجه و رئیس بخش آفریقای وزارت خارجه رژیم صهیونیستی گفتند ما به علت اظهارات نژادپرستانه و خصمانه سیاستمداران اسرائیلی از قدم زدن در خیابان‌ها می ترسیم.

 

هنری هنسون سفیر غنا گفت هنگامی که همسرش برای خرید بیرون می‌رود برای وی مزاحمت ایجاد می‌شود. وی پرسید: اگر برای همسر سفیر مزاحمت ایجاد شود برای کسانی که در اسرائیل کار می‌کنند چه اتفاقی خواهد افتاد؟ هنگامی که صبح‌ها در خیابان می‌دوم، می ترسم اراذل و اوباش مرا اذیت کنند.

به گفته این سفرا اظهارات نژادپرستانه همچنین به چهره رژیم اسراییل در آفریقا آسیب می رساند. آنها گفتند اسرائیل حق دارد به مشکل مهاجران غیر قانونی بپردازد اما این مسئله باید به نحوی بشردوستانه بدون زیر پا گذاشتن حقوق مهاجران غیر قانونی آفریقایی صورت گیرد.

این سفرا همچنین از رژیم صهیونیستی خواستند از پوشش رسانه‌ای روند اخراج مهاجران غیر قانونی خودداری کند چون رسانه‌ها این مهاجران را به عنوان جنایتکاران خطرناک معرفی می‌کنند که باعث توهین اسرائیلی‌ها به آنها می‌شود.

مهاجران غیر قانونی که وارد سرزمین اشغالی می‌شوند خود را در سرزمین موعود غیر واقعی می‌یابند که باید با مشکلاتی همچون شرایط سخت معیشتی، نژادپرستی علاوه بر خدمت سربازی اجباری دست و پنجه نرم کنند.

رژیم صهیونیستی پادگانی نزدیک مرز مصر برای پذیرش مهاجران آفریقایی ایجاد کرده است و کسانی که پناهندگی آنان پذیرفته می‌شود را وادار به انجام خدمت سربازی بر اساس قانون اقامت می کند. مهاجرانی که پذیرفته نمی‌شوند نیز پس از شش ماه اقامت اجباری به کشورهایشان اخراج می‌شوند.
417
برچسب ها: اسرائیل، خیابان های اسرائیل، مزاحمت خیابانی، مزاحمت های خیابانی برای همسر،
درباره وبلاگ
صدای اضمحلال لیبرال دموکراسی غرب به گوش می رسد.
در جستجوی واقعیات دنیای غرب...
آخرین مطالب

Online User
نویسندگان
آرشیو مطالب
پیوند ها
پیوندهای روزانه
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
كل مطالب : عدد
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :