تبلیغات
بیراهه - آموزش همجنس بازی در مدارس* سند
صفحه اول تماس با ما RSS                     قالب وبلاگ
  
بیراهه
پاشنه آشیل غرب افشاگری است
محسن شنبه سیزدهم خردادماه سال 1391 نظرات ()

آموزش همجنس بازی در مدارس* سند

مجری شبکه آی تی ان با اعلام خبر قتل پسر 12 ساله همجنس باز توسط پسری دیگر گفت: « هر شخصی می تواند حق و حقوق خود را داشته باشد. وقتی این مسأله باز باشد می توانیم راجع به آن صحبت کنیم، بچه هایمان را آموزش دهیم و به فرزندانمان بگوییم یکدیگر را اذیت نکنند.»
 

به گزارش سرویس فرهنگی اجتماعی جام نیوز، مجری شبکه آی تی ان که اخیرا شدیدا به حمایت از همجنس بازی می پردازد علت کشته شدن یک پسر 12 ساله همجنس باز توسط پسری 15 ساله در آمریکا را آگاهی نداشتن دانش آموزان از همجنس بازی دانست و گفت: «هر شخصی می تواند حق و حقوق خود را داشته باشد. وقتی این مسأله باز باشد می توانیم راجع به آن صحبت کنیم، بچه هایمان را آموزش دهیم و به فرزندانمان بگوییم یکدیگر را اذیت نکنند.»
وی در ادامه با دلسوزی برای دانش آموزان همجنس باز آمریکایی گفت: «در مدارس آمریکا بچه ها را می زنند و می ترسانند. خوب بچه ها خودکشی می کنند. باید از پایه و اساس به این ها آموزش داد.»
یکی دیگر از مجریان این شبکه حامی همجنس بازی در پایان گفت: «خلاصه با پیشرفت دنیا و تکنولوژی همه چیز در حال تغییر است.»
البته مجری شبکه درباره آموزش از پایه و اساس همجنس بازی در مدارس آمریکا توضیحی نداد و نگفت که آیا مثل روابط جنسی که در مدارس آمریکا آموزش داده می شود، همجنس بازی را هم آموزش دهند؟ و یا بخاطر پیشرفت تکنولوژی، همجنس بازی را از نوع پیشرفته آن آموزش دهند؟!
گفتنی است شبکه آی تی ان در حمایت از همجنس بازان سنگ تمام گذاشته و در برنامه های مختلف خود به طرز عجیبی به دفاع از این انحراف ویرانگر اخلاقی می پردازد.
درباره وبلاگ
صدای اضمحلال لیبرال دموکراسی غرب به گوش می رسد.
در جستجوی واقعیات دنیای غرب...
آخرین مطالب

Online User
نویسندگان
آرشیو مطالب
پیوند ها
پیوندهای روزانه
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
كل مطالب : عدد
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :