تبلیغات
بیراهه - شبکه من و تو:شراب بخورید سالم بمانید!
صفحه اول تماس با ما RSS                     قالب وبلاگ
  
بیراهه
پاشنه آشیل غرب افشاگری است

البته به نظر می رسد با توجه به علائمی که در شبکه من وتو وجود دارد، عوامل این شبکه دچار بیماری آلزایمر هستند.

 

به گزارش سرویس فرهنگی اجتماعی جام نیوز، مجری شبکه من وتو که درباره روش های درمان بیماری آلزایمر صحبت می کرد، در پایان نسخه نویسی برای مخاطبینش، شراب را نیز در درمان این بیماری تا اندازه ای! مفید دانست و گفت: «و در آخر کسانی که شراب قرمز می خورند تا اندازه ای [برای درمان بیماری آلزایمر] مفید است.»
وی افزود: «البته یک حد و اندازه ای دارد. برای خانم ها یک لیوان و برای آقایان حداکثر دو لیوان شراب در طول روز مفید است.»
اظهارات مجری شبکه من و تو درحالی است که متخصصان، به دلیل عوارض بسیار خطرناک مشروبات الکی، توصیه به پرهیز خوردن آن می کنند.
گفتنی است، آلزایمز، یک نوع اختلال عملکرد مغزی است که بتدریج توانایی های ذهنی بیمار تحلیل و عقل رو به زوال می رود و فرد دچار اختلال حافظه می شود. اختلال حافظه معمولاً بتدریج ایجاد شده و پیشرفت می کند. در ابتدا اختلال حافظه به وقایع و آموخته های اخیر محدود می شود ولی بتدریج خاطرات قدیمی هم آسیب می بینند. بیمار پاسخ سؤالی را که چند لحظه قبل پرسیده است فراموش می کند و مجدداً همان سؤال را می پرسد. یکی از مشکلات زوال عقل بروز توهم و هذیان است. علائم این بیماری با از دست دادن قدرت حفظ اطلاعات بخصوص حافظهٔ موقت در دوران پیری آغاز شده و به‌تدریج با از دست دادن قدرت تشخیص زمان، افسردگی، از دست دادن قدرت تکلم، گوشه‌گیری و سرانجام مرگ در اثر ناراحتی‌های تنفسی به پایان می‌رسد.
البته به نظر می رسد با توجه به علائمی که در شبکه من وتو وجود دارد، عوامل این شبکه دچار بیماری آلزایمر هستند. چرا که آن ها فراموش کرده اند برای مردم ایران برنامه تولید می کنند. فراموشی این شبکه تاحدی است که ضمن توهین به ایرانیان، فرهنگ و مذهب مسلمانان ایران را یک سنت تاریخ مصرف گذشته معرفی می کند و از هیچ فرصتی برای ترویج مشروب خواری که از گناهان بسیار بزرگ می باشد فروگذار نمی کند.
لینک دانلود فیلم کیفیت
برچسب ها: شراب، عرق، مشروب، من وتو، شبکه من و تو،
درباره وبلاگ
صدای اضمحلال لیبرال دموکراسی غرب به گوش می رسد.
در جستجوی واقعیات دنیای غرب...
آخرین مطالب

Online User
نویسندگان
آرشیو مطالب
پیوند ها
پیوندهای روزانه
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
كل مطالب : عدد
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :