تبلیغات
بیراهه - دفاع از ....
صفحه اول تماس با ما RSS                     قالب وبلاگ
  
بیراهه
پاشنه آشیل غرب افشاگری است
محسن شنبه سیزدهم خردادماه سال 1391 نظرات ()

مجری شبکه ای تی ان: «زمانی که مسأله ای را به تدریج مطرح کنیم و به صورت قانون در بیاید و در مدارس هم آموزش دهند عادی می شود.»

 

به گزارش سرویس فرهنگی اجتماعی جام نیوز، مجری شبکه آی تی ان هم به جمع حامیان همجنس بازی در آمریکا پیوست.
در یکی از برنامه های شبکه ماهواره "ای آی تی ان" ظاهرا رفتارهای غیر قابل توجیه همجنس گرایان سوالاتی را برای مجری زن پدید آورده بود، وی با اشاره به تعجب دانش آموزانی که در مدارس با فرزند خواندگان افراد همجنس باز مواجه می شوند، گفت: «دو آقا و یا دو خانم زمانی که بچه ای را به فرزندی قبول می کنند این بچه مدرسه می رود و به دوستان خود می گوید من دو پدر و یا دو مادر دارم. این قضیه برای بچه های دیگر عجیب و غریب به نظر می رسد.»
مجری دیگر در ادامه برای آنکه هم به حیرت همکار خود جواب داده و هم رفتار همجنس گرایان را توجیه کرده باشد، به جای ارائه راه حل و جواب، به حربه قدیمی قبح شکنی روی آورده و گفت: «به تدریج برایشان عادی می شود! اینکه در عصر حاضر راجع به این مسأله به این راحتی صحبت می کنیم 20 سال پیش نمی توانستیم. پس زمانی که مسأله ای را به تدریج مطرح کنیم و به صورت قانون در بیاید و در مدارس هم آموزش دهند عادی می شود.»
شایان ذکر است، شبکه های ماهواره ای با ترویج اباحه گری در قالب خیانت همسران، روابط خارج از ضابطه بین دو جنس مخالف و دامن زدن به هر آنچه با فرهنگ دینی و اعتقادی مردم در تضاد است قصد تاثیرگذاری برفضای اخلاقی جامعه و گسترش فساد را دارند چرا که تنها از این طریق است که می توانند به اهداف پشت پرده خود برسند.
گفتنی است شبکه آی تی ان در حمایت از همجنس بازان سنگ تمام گذاشته و در برنامه های مختلف خود به طرز عجیبی به دفاع از این انحراف ویرانگر اخلاقی می پردازد.

واقعا جای تعجب دارد که چطور عده ای به خانواده خود اجازه می دهند پای ماهواره و چنین برنامه هایی بنشینند.چطور عده ای اجازه می دهند خواهر،همسر و... خود گرفتار چنین عقایدی شوند!
برچسب ها: هم جنس بازی، رفتار های سکسی زننده، شبکه من وتو، شبکه ای تی ای، فاحشه، اباحی گری، لیبرالیسم،
درباره وبلاگ
صدای اضمحلال لیبرال دموکراسی غرب به گوش می رسد.
در جستجوی واقعیات دنیای غرب...
آخرین مطالب

Online User
نویسندگان
آرشیو مطالب
پیوند ها
پیوندهای روزانه
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
كل مطالب : عدد
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :