تبلیغات
بیراهه - بدون شرح
صفحه اول تماس با ما RSS                     قالب وبلاگ
  
بیراهه
پاشنه آشیل غرب افشاگری است
محسن شنبه سیزدهم خردادماه سال 1391 نظرات ()

«سانسور در چنین حاکمیت هایی به کشتن هرگونه آفرینندگی هنری می انجامد و سرانجام به نازایی ختم می شود!»

 

به گزارش سرویس فرهنگی اجتماعی جام نیوز، شبکه من وتو طی برنامه ای، سانسوری که در جوامع دینی اعمال می شود را بسیار وحشتناک توصیف کرد و گفت: «در یک حاکمیت ایدئولوژیک و دین زده! سانسور بسیار بسیار وحشتناک کار می کند و به تمام نمودها و نمادهای فرهنگی و هنری دست می اندازد و می خواهد که همه فرهنگ از جمله همه هنرها را در قاب ها و قالب های پذیرفتنی خودش جا بدهد.»
من وتو افزود: «سانسور در چنین حاکمیت هایی به کشتن هرگونه آفرینندگی هنری می انجامد و سرانجام به نازایی ختم می شود!»
من وتو در پایان، سانسور را در فرهنگ و به ویژه در هنر و بالأخص در هنر زبانی – یعنی داستان نویسی و شعر- بسیار ویرانگر دانست.
ناگفته نماند سانسوری که شبکه من وتو مدعی است با وجود آن در جوامع دینی به نازایی فرهنگی منجر می شود چیزی جز جلوگیری از تصاویر و متون غیراخلاقی و ترویج فرهنگ ابتذال و برهنگی نیست.
این شبکه پیش از این نیز در برنامه ای که به فیلتر شدن سایت های غیراخلاقی در ایران اعتراض می کرد مردم ایران را به استفاده از فیلتر شکن تشویق کرد.
شایان ذکر است ابتذال برنامه های شبکه من وتو به حدی است که یکی از بیننده های من و تو در سایت این شبکه به فیلم های مبتذلی که از این شبکه در زمان اوج بیننده پخش می شود اعتراض کرد و گفت: «فکر نمی کنید بعضی فیلم ها را نباید در طول روز (زمانی که بچه ها بیدارند) پخش کنید؟ تکرار فیلم هایی که یکسره صحنه لخت شدن و خیانت به همسر را نشان می دهند کار درستی است؟ پدر و مادرها که نمی توانند همه کانال ها را قفل کنند. شما هم دارید کم کم به فارسی وان تبدیل می شوید. حتی در اروپای بی بند و بار هم این برنامه ها بعد از ساعت 9شب پخش می شود.»
گفتنی است سانسور و فیلترینگ در تمامی کشورهای دنیا مرسوم است همانطوری که در کشورهای غربی نیز هر سایت و فیلمی و سخنی که علیه آن کشور باشد فیلتر و یا سانسور می شود که پارازیت بر شبکه ماهواره ای پرس تی وی و را می توان به عنوان نمونه نام برد.
برچسب ها: ابتذال، مبتذل، فارسی وان، من و تو، لخت شدن، مستهجن، صحنه های من وتو، صحنه های فارسی وان، سانسور، پارازیت، اضمحلال، تهاجم فرهنگی، خیانت به همسر،
درباره وبلاگ
صدای اضمحلال لیبرال دموکراسی غرب به گوش می رسد.
در جستجوی واقعیات دنیای غرب...
آخرین مطالب

Online User
نویسندگان
آرشیو مطالب
پیوند ها
پیوندهای روزانه
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
كل مطالب : عدد
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :