تبلیغات
بیراهه - با میهمان نامحرم راحت باشید و هر کاری خواستید انجام بدهید!
صفحه اول تماس با ما RSS                     قالب وبلاگ
  
بیراهه
پاشنه آشیل غرب افشاگری است

از شبکه من وتو پخش شد؛

با میهمان نامحرم راحت باشید!
شبکه من وتو در برنامه بفرمایید شام ارتباط زن و مرد را لازمه یک میهمانی دانست.
 

به گزارش سرویس فرهنگی اجتماعی جام نیوز، در برنامه بفرمایید شام شبکه من وتو که سه زن و یک مرد شرکت کنندگان آن بودند، میزبان که زن بود در مصاحبه با مجری گفت: «کاش آقا یونس امشب با ما راحت باشد و بتوانیم بزنیم و برقصیم و اگر فرصتی بود هر کاری خواستیم انجام بدهیم»!؟
ناگفته نماند هدف اصلی این برنامه گسترش و عادی سازی آزادی های بی قید و بند زنان و مردان نامحرم می باشد که در فرهنگ اصیل ایرانی هیچ جایگاهی ندارد و از همه مهمتر باورهای دینی ما حیطه ارتباط با نامحرم را مشخص کرده و هیچ ایرانی با اصالتی نمی تواند قبول کند که ناموسش با مردان نامحرم مشروب بخورد و برقصد و...
احترام به خانواده و وفاداری همسران به یکدیگر لازمه اصلی یک کانون خانواده سالم می باشد که شبکه های مروج فرهنگ غرب، خیانت همسر به یکدیگر ، همجنس گرایی ، شیطان پرستی را ترویج می کند .

باز هم عرض می کنم که چطور...

واقعا جای تعجب دارد که چطور عده ای به خانواده خود اجازه می دهند پای ماهواره و چنین برنامه هایی بنشینند.چطور عده ای اجازه می دهند خواهر،همسر وبرادر و... خود گرفتار چنین عقایدی شوند!
برچسب ها: رابطه، رابطه جنسی، سکس، نامحرم، بی حیایی، بی غیرتی، ترویج بی حیایی، من و تو، شبکه من و تو، فارسی وان، فارسی 1، رقص،
درباره وبلاگ
صدای اضمحلال لیبرال دموکراسی غرب به گوش می رسد.
در جستجوی واقعیات دنیای غرب...
آخرین مطالب

Online User
نویسندگان
آرشیو مطالب
پیوند ها
پیوندهای روزانه
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
كل مطالب : عدد
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :