تبلیغات
بیراهه - تجویز رابطه جنسی قبل از ازدواج از سوی شبکه آی تی ان !
صفحه اول تماس با ما RSS                     قالب وبلاگ
  
بیراهه
پاشنه آشیل غرب افشاگری است

تجویز رابطه جنسی قبل از ازدواج از سوی شبکه آی تی ان !

مجری شبکه آی تی ان درباره رابطه نامحدود دو زوج قبل از ازدواجشان ،گفت:« اینکه قبل از ازدواج کسی بخواهد با همسرش رابطه ای دوستانه داشته باشد، قضیه ای کاملا فردی و شخصی است»
 

به گزارش سرویس فرهنگی اجتماعی جام نیوز، مجری شبکه آی تی ان درباره رابطه نامحدود دو زوج قبل از ازدواجشان ، اظهار نظر کرد و گفت:« اینکه قبل از ازدواج کسی بخواهد با همسرش رابطه ای دوستانه داشته باشد به گونه ای که بتواند این رابطه را تبدیل به یک رابطه ای کند که از هر نظر بتوانند به یکدیگر نزدیک بشوند و تجربه کاملی از بودن در کنار هم را داشته باشند، قضیه ای کاملا فردی و شخصی است و به طرز تفکر و نوع دیدگاه فرد بستگی دارد»
گفتنی است طبق نظر روان شناسان و طبق تجربه های تلخی که در زمان حاضر جوانها وجود دارد؛ خیلی از مواقع همین ارتباط نزدیک باعث وابستگی شدید شده که همین خود دو حالت را پیش می آورد :
1- یک طرف ممکن است وابسته شود و دیگری از همین حالت طرف مقابل سوء استفاده می کند و برای پیشبرد اهداف خود از این وابستگی استفاده می نماید.
2- ممکن است در هر دو طرف وابستگی ایجاد شود و همین باعث ازدواج شود اما چون ازدواج بدون تحقیق و آشنایی با روحیات طرف مقابل انجام شده بعد از زمان کوتاهی باعث دلسردی طرفین از هم می شود.
در حقیقت در این حال اول وابستگی آمده بعد تصمیم گیری. در حالی که بهتر است اول تصمیم گیری همراه با تحقیقات انجام شود و بعد وابستگی به دنبال آن بیاید. به هرحال هنگامی که وابستگی ایجاد شود تصمیم گیری دیگر مستقلا و عاقلانه نخواهد بود.

واقعا جای تعجب دارد که چطور عده ای به خانواده خود اجازه می دهند پای ماهواره و چنین برنامه هایی بنشینند.چطور عده ای اجازه می دهند خواهر،همسر و... خود گرفتار چنین عقایدی شوند!
برچسب ها: رابطه، رابطه جنسی قبل از ازدواج، رابطه قبل از ازدواج، جنسی، روابط جنسی،
درباره وبلاگ
صدای اضمحلال لیبرال دموکراسی غرب به گوش می رسد.
در جستجوی واقعیات دنیای غرب...
آخرین مطالب

Online User
نویسندگان
آرشیو مطالب
پیوند ها
پیوندهای روزانه
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
كل مطالب : عدد
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :