تبلیغات
بیراهه - زندگی عاشقانه با سگ ها را تجربه کنید
صفحه اول تماس با ما RSS                     قالب وبلاگ
  
بیراهه
پاشنه آشیل غرب افشاگری است

زندگی عاشقانه با سگ ها را تجربه کنید!

مجری شبکه آی تی ان : «اگر یک سگ در خانه داشته باشید تمام عشق دنیا را به شما می دهد و دیگر منتظر نیستید از کس دیگری عشق بگیرید!»
 

به گزارش سرویس فرهنگی اجتماعی جام نیوز، مجری شبکه آی تی ان از کسانی که لذت داشتن سگ در خانه را درک نمی کنند ابراز تأسف کرد و در این زمینه گفت: «کسانی که حیوان خانگی در خانه ندارند نمی توانند احساس علاقه به حیوان را درک کنند و دست خودشان هم نیست، چون تجربه اش را نکردند. ولی وقتی یک حیوان خانگی در خانه داشته باشید آنقدر به آن عادت می کنید و انس می گیرید که یکی از اعضای خانواده تان می شود!»
مجری این شبکه لس آنجلسی سگ را جایگزین بسیار خوبی برای روابط سرد بین انسان ها در غرب دانست. وی در این زمینه گفت: «سگ در خانه خیلی منتظر شما می ماند و دلش می خواهد که به خانه بیایید تا تمام عشق دنیا را به شما بدهد که دیگر منتظر نیستید از کس دیگری عشق بگیرید! سگ سرتان را گرم و زندگی را برایتان عوض می کند!»
وی در پایان به ایرانیانی که جلای وطن کرده اند – و گرفتار معضلی که غربی ها با آن دست و پنجه نرم می کنند شده اند- سفارش کرد: «کسانی که در خارج از کشور (ایران) زندگی می کنند و تنها هستند اگر یک حیوان خانگی! را در خانه بیاورند، خیلی از تنهایی شان کمتر می شود!»
گفتنی است، در خوش بینانه ترین حالت می توان گفت که عوامل شبکه های لس آنجلسی که سال هاست با فرهنگ غرب زندگی کرده اند و جزئی از این فرهنگ شده اند نمی توانند درک کنند که ایران با معضلی که غرب در آن غوطه ور می باشد بیگانه است! روابط سردی که بین انسان ها و به ویژه اعضای خانواده های غربی حاکم است باعث شده که خانواده ها به عشق و علاقه حیوانات پناه ببرند.
برچسب ها: ماهواره، شبکه های ماهوارهخ ای، شبکه های ماهواره ای، فارس یوان، فارسی وان، بی بی سی، سگ، زندگی با سک، رابطه با سگ، زندگی عاشقانه با سگ، رابطه عاشقانه با سگ،
درباره وبلاگ
صدای اضمحلال لیبرال دموکراسی غرب به گوش می رسد.
در جستجوی واقعیات دنیای غرب...
آخرین مطالب

Online User
نویسندگان
آرشیو مطالب
پیوند ها
پیوندهای روزانه
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
كل مطالب : عدد
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :