تبلیغات
بیراهه - شبکه من و تو؛ جانم فدای روابط نامشروع!!
صفحه اول تماس با ما RSS                     قالب وبلاگ
  
بیراهه
پاشنه آشیل غرب افشاگری است

در شبکه من و تو مطرح شد؛

شبکه من و تو؛ جانم فدای روابط نامشروع!!
مجری شبکه من و تو: « چه رمانتیک! خانم ها بشتابید! وقتی که با این خواننده دوست باشید قلب و روح و جسمش را تقدیمتان می کند.»
 

به گزارش جام نیوز؛ شبکه من و تو نه تنها روابط دختر و پسر را که آسیبهای فراوانی بدنبال دارد ترویج می کند بلکه جوانان را ترغیب می کند که در اینگونه رابطه ها تنها به دوستی اکتفا نکنند.
بنا بر این گزارش، مجری شبکه من وتو در یکی از برنامه های این شبکه از هر کدام از شرکت کنندگان آکادمی موسیقی گوگوش که در این شبکه برگزار می شود در مورد آهنگ جدیدی که خوانده بودند پرسید: « این آهنگت را به چه کسی تقدیم می کنی؟»
مجری شبکه من و تو وقتی این سوال را از یکی از شرکت کنندگان می پرسید سعی داشت در ضمن سوال، به ترویج رابطه نامشروع دختر و پسر بپردازد، برای همین به این شرکت کننده حتی فرصت فکر کردن برای جواب به این سوال را نداده و بلافاصله بعد از اینکه به او گفت این آهنگت را به چه کسی تقدیم می کنی از او پرسید:« آیا دوست دختر داری؟»
خواننده در جواب گفت:« من دوست های زیادی دارم که دختر هستند.»
_مجری: « دوست هایی که دختر هستند نه! دوست دختر داری که آهنگت را به او تقدیم کنی؟»
_خواننده: « به دوست دختر که شعر تقدیم نمی کنند. به دوست دختر قلب و روح و جسم و این ها را تقدیم می کنند.»
_مجری: « چه رمانتیک! پس خانم ها بشتابید! وقتی که با این خواننده دوست باشید قلب و روح و جسمش را تقدیمتان می کند.»
با توجه به اینکه شبکه من وتو بین "دوست هایی که دختر هستند" و "دوست دختر" فرق قائل می شود و با توجه به اینکه در این شبکه القا می شود که به دوست دختر قلب و روح وجسم و این ها را تقدیم می کنند، این سوال پیش می آید که آیا این شبکه ضمن ترویج روابط دختر و پسر قصد ندارد که به دختران و پسران القا کند که در اینگونه روابط تنها به یک رابطه دوستی اکتفا نکنند و پا را فراتر از آن هم بگذارند؟
برچسب ها: شبکه من و تو، man o to، manoto، روابط نامشروع، روایط نامشروع جنسی، روابط جنسی، ترویج اباحی گری، ترویج روابط نامشروع، روابط جنسی ایرانی، روابط جنسی در ایران، روابط سکسی، ترویج روابط سکسی، سکس در ایران، سکس ایرانی، من و تو و سکس، sex، sex in iran، دختران ایرانی، ندختر ایرانی، زن ایرانی، زنان ایرانی، فحشا، فحشاء، اخبار شبکه های برون مرزی،
درباره وبلاگ
صدای اضمحلال لیبرال دموکراسی غرب به گوش می رسد.
در جستجوی واقعیات دنیای غرب...
آخرین مطالب

Online User
نویسندگان
آرشیو مطالب
پیوند ها
پیوندهای روزانه
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
كل مطالب : عدد
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :