تبلیغات
بیراهه - آموزش اغفال پسران در فارسی وان
صفحه اول تماس با ما RSS                     قالب وبلاگ
  
بیراهه
پاشنه آشیل غرب افشاگری است

در ادامه ترویج روابط نا مشروع ؛

آموزش اغفال پسران در فارسی وان
فارسی وان در سریالی به دختران آموزش داد که چگونه برای جذب پسران دام پهن کنند.
 
 

به گزارش سرویس فرهنگی جام نیوز؛ شبکه فارسی وان که در ابتدا کار خود را با ترویج روابط نامشروع آغاز کرد، در سریال های اخیر ش پا فراتر نهاده و به دختران آموزش می دهد که چگونه برای جذب پسران دام پهن کنند.
در همین زمینه در یکی از سریال های این شبکه دختری که با دوست پسر خود در پارک قدم می زند خطاب به او می گوید: « برای اتاق خوابم وسایل زیبا وقشنگی خریده ام. دوست دارم که شما این وسایل را ببینید».
دوستش در جواب می گوید: « به شرطی به خانه شما می آیم که شما تنها در خانه باشی.»
در این هنگام دختر با خوشحالی شرط دوست پسرش را پذیرفته و قول می دهد که شرایط را فراهم کند.
گفتنی است در سریال های شبکه فارسی وان به زنان آموزش داده می شود که برای رسیدن به امیال نفسانی خویش به دنبال مردان راه بیفتند و سعی کنند برای به دام انداختن مردان به هر کاری از آرایش گرفته تا پوشیدن لباس های زننده و ... دست بزنند.
نکته قابل تامل اینجاست که در تمامی سریال های این شبکه اینگونه نشان داده می شود که روابط نا مشروع از طرف زنان شروع می شود و این زنان هستند که به دنبال دام پهن کردن برای مردان و رسیدن به خواسته های نا مشروع خود هستند. این نکته خود گویای اهداف شوم مسئولان و سیاستگذاران این شبکه علیه ملت و مردم ایران است.
برچسب ها: فارسی وان، شبکه فارسی وان، شبکه های ماهواره ای، farsi1، farsi one، فساد، اغفال دختران، روش های اغفال دختران، اغفال دختران ایرانی، اغفال پسران، اغفال پسران ایرانی، سیاست های فارسی وان، وبلاگ بیراهه، بیراهه، www.antiwest.mihanblog.com،
درباره وبلاگ
صدای اضمحلال لیبرال دموکراسی غرب به گوش می رسد.
در جستجوی واقعیات دنیای غرب...
آخرین مطالب

Online User
نویسندگان
آرشیو مطالب
پیوند ها
پیوندهای روزانه
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
كل مطالب : عدد
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :