تبلیغات
بیراهه - وزیر بهداشت آمریکا: تجاوزهای جنسی آثار وحشتناکی بر زندگی میلیون ها آمریکایی دارد!
صفحه اول تماس با ما RSS                     قالب وبلاگ
  
بیراهه
پاشنه آشیل غرب افشاگری است

در واکنش به انتشار آمار تکان دهنده از تجاوزات جنسی در آمریکا؛

وزیر بهداشت آمریکا: تجاوزهای جنسی آثار وحشتناکی بر زندگی میلیون ها آمریکایی دارد!؛ سند
کاتلین سبلیوس، وزیر بهداشت آمریکا، در واکنش به این تحقیقات اظهار داشته است: نظرسنجی صورت گرفته نشان می دهد که این تجاوزها، آثار وحشتناکی بر زندگی میلیون ها آمریکایی دارد.
 

به گزارش سرویس فرهنگی- اجتماعی جام نیوز به نقل ازسایت اسپانیای ایسپان تی وی؛ وضعیت تجاوز به زنان در آمریکا به قدری افزایش یافته است که دولت این کشور را نگران کرده است.
طی یک تحقیق و نظرسنجی که از سوی آژانس فدرال، وابسته به وزارت بهداشت آمریکا در سال 2010 صورت گرفته، معلوم گشته است: از هر 5 زن آمریکایی یک نفر، قربانی تجاوز به عنف یا تجاوز جنسی عمدی، در طول زندگی خود می باشد و از هر ده هزار زنی که مورد پرسش واقع شده اند، به 18.3 درصد آنها در حالتی غافلگیرانه تجاوز شده است.
این مطالعات و تحقیقات نشان می دهد: به بیش از نیمی ( 51.1 درصد ) از این زنان، از سوی همسر فعلی یا قبلی و به 40.8 درصد آنها از جانب آشنایان تجاوز شده است.
این گزارش همچنین اشاره دارد به این که سال گذشته 1.3 میلیون زن مورد تجاوز واقع شده اند که در 24.3 درصد زنان قربانی تجاوزهای شدید فیزیکی بوده اند، حال آن که وزارت دادگستری در گزارش خود از تجاوز به 188.380 مورد خبر می دهد.
در این نظرسنجی، همچنین 7.400 مرد نیز مورد پرسش قرار گرفته اند که اظهاراتشان نشان می دهد 5 درصد آنها هم قربانی تجاوز شده اند، این در حالی است که از هفت مرد آمریکایی نیز یک نفر، قربانی تجاوزهای شدید فیزیکی بوده است.
کاتلین سبلیوس، وزیر بهداشت آمریکا، در واکنش به این تحقیقات اظهار داشته است: نظرسنجی صورت گرفته نشان می دهد که این تجاوزها، آثار وحشتناکی بر زندگی میلیون ها آمریکایی دارد.
بر اساس گزارش های رسمی در دولت آمریکا، این نظرسنجی کمک خواهد کرد تا تدابیر لازم برای مقابله با خشونت های خانگی و تجاوزهای جنسی، اتخاذ شود.
112

برچسب ها: آمریکا، زنان آمریکایی، دختران آمریکایی، زن، دختر، غرب، وضعیت غرب، آمار غرب، فساد در غرب، تجاوز در غرب،
درباره وبلاگ
صدای اضمحلال لیبرال دموکراسی غرب به گوش می رسد.
در جستجوی واقعیات دنیای غرب...
آخرین مطالب

Online User
نویسندگان
آرشیو مطالب
پیوند ها
پیوندهای روزانه
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
كل مطالب : عدد
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :