تبلیغات
بیراهه - وقوع یک خودکشی در هر 15 دقیقه در آمریکا
صفحه اول تماس با ما RSS                     قالب وبلاگ
  
بیراهه
پاشنه آشیل غرب افشاگری استآمریکایی‌ها با خودکشی به استقبال تعطیلات می‌روند

به گزارش جنگ نرم، در 11 فوریه 2010 ، "الکساندر مک کوئین"، طراح مد انگلیسی در سن 40 سالگی خود را در کمد لباس خود به دار آویخت. مطابق آمار"مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری‌ها" (سی.دی.سی)، سال گذشته بیش از 34 هزار خودکشی در آمریکا رخ داده است که معادل 95 خودکشی در روز، یک خودکشی در هر 15 دقیقه یا 11.26 خودکشی در بین هر 100 هزار نفر است. در این میان، بیشترین آمار خودکشی به زمان تعطیلات مربوط می‌شود.

نوجوانان، محصور در دنیای مجازی

"آرتور کابرلی"، معلم بازنشسته و نویسنده اهل "پورتلند"، اظهار می‌دارد که " در این دنیای سرد، مردم در فضای مجازی خود زندگی می‌کنند." آنها همه جا به دنبال چیزی در این صفحه نمایش کوچک هستند. آنها گوشی موبایل خود را دوست دارند زیرا هر تماسی به این معنی است که فردی نگران آنها است در حالی که والدین، آنها را اغلب نادیده می‌گیرند. او به والدین توصیه کرد تا به فرزندان خود بگویند که آنها را دوست دارند، آنها را در آغوش بگیرند، در کریسمس به آن‌ها محبت و توجه خود را به آنها هدیه کنند.

با این وضعیت جای تعجب نیست که مطابق آمار "سی.دی.سی"، جوانان بین 15 تا 24 سال که خودکشی کرده‌اند، 100 الی 200 بار اقدام به خودکشی می‌کنند، در حالی که این رقم برای افراد بالای 65 سال، 4 تلاش برای هر خودکشی موفق است.

بعنوان مثال در یک نظرسنجی در سال 2010 ، حدود 16 درصد از دانش آموزان دبیرستانی آمریکا اظهار کردند که در طول 12 ماه قبل از انجام نظرسنجی، به طور جدی قصد خودکشی داشته‌اند، در حالی که 10 درصد از دانش آموزان گزارش دادند که آنها واقعا در طول همان دوره یکبار یا بیشتر اقدام به خودکشی کرده‌اند.

فقر و سرخوردگی از سیستم حاکم

به گفته مرکز آمار آمریکا، 60 میلیون آمریکایی زیر خط فقر زندگی می‌کنند که بسیاری از آنها به مایحتاج اولیه مانند غذا، پوشاک و سرپناه نیازمندند. این در حالی است که جمهوری‌خواهان که خود را مسیحیان خدا ترس می‌خوانند، در مورد فقر موجود بحث نمی‌کنند و یا هیچگونه همدلی، دلسوزی و یا عشق برای آمریکایی‌هایی که به نقطه شکست رسیده‌اند و آنهایی که احتمالا در آستانه ارتکاب خودکشی هستند، ابراز نمی‌کنند.

استرس و نگرانی در پشت چهره شاد خانواده‌های آمریکایی


خانواده‌های آمریکایی، حتی در حالی که آنها و فرزندانشان رنج می‌برند و به فکر خودکشی هستند، خود را شاد جلوه می‌دهند. "سی.دی.سی" این مطلب را در بیان علت وقوع سالیانه 35 هزار خودکشی، حدود 20۰ هزار مورد بستری شدن در بیمارستان و رقم حیرت انگیز بیش از ۳۰۰ هزار مورد اورژانسی اظهار کرد.

همچنین تحقیقات نشان می‌دهند که مصرف الکل و سایر مواد مخدر در زمان مرگ در ایام تعطیلات افزایش می‌یابد. یافته‌ها در حدود 16 ایالت نشان می‌دهند که آزمایش الکل یک سوم کسانی به علت خودکشی فوت کرده‌اند، در زمان مرگ مثبت بوده است.
برچسب ها: ه، خودکشی،
درباره وبلاگ
صدای اضمحلال لیبرال دموکراسی غرب به گوش می رسد.
در جستجوی واقعیات دنیای غرب...
آخرین مطالب

Online User
نویسندگان
آرشیو مطالب
پیوند ها
پیوندهای روزانه
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
كل مطالب : عدد
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :