تبلیغات
بیراهه - خیابان های انگلیس شب ها بوی هرزگی و ادرار می دهد!+ تصاویر
صفحه اول تماس با ما RSS                     قالب وبلاگ
  
بیراهه
پاشنه آشیل غرب افشاگری است
صدای ناقوس فاجعه اخلاقی در قشر تحصیل کرده انگلیس!
 
 
روزنامه انگلیسی دیلی میل: زنان تحصیل کرده که بعضی از آنها عمدتا پرستار یا معلم هستند آنقدر الکل می نوشند که خود را شب ها در خیابان رهامی کنند.

به گزارش البرز نیوز، سایت دیلی میل در خبری نوشت: زنان تحصیل کرده در انگلیس که بعضی از آنها عمدتا پرستار یا معلم هستند آنقدر الکل می نوشند که خود را شب ها در خیابان رهامی کنند. نیمه شب ها در خیابانهای انگلیس چیزی را که فکرش نمی کنید اتفاق می افتد.

در بخشی از این مطلب آمده است: نیمی از صدها جوان حال خوشی ندارند و پسران بیرون مغازه ها ادرار می کنند و در کلوب های شبانه عده ای با [...] بازی می کنند.خیابان ها بوی ادرار می دهد و پلیس سعی در متفرق کردن این جوانان دارد.

دخترهایی هستند که مست روی زمین افتاده اند، عده ای نیز [...]، صدای جیغ و خنده های بلند خیابان را پر کرده است .

جالب اینجاست که اکثر این زنان جز گروه های تحصیل کرده جامعه و جوان و عده ای نیز کارمند هستند. دختران جوان لباسهای زننده وکوتاه و مشروب به دست و لب های رژ زده دارند.
آمار ها نشان می دهد که عدم استفاده درست از الکل در کشور باعث هزینه 3/7 میلیارد پوندی بخاطر جرائم و رفتارهای ضد اجتماعی می شود.از هر 5 زن یکی از آنها به سلامت خود ضربه جدی می زند.دلیل اکثر آنها برای نوشیدن الکل تنهایی و غم و غصه و مشکلات روانی و عدم اعتماد است .برچسب ها: انگلیس، انگلستان، غرب، غرب شناسی، دشمن شناسی، لذت گرایی، اصالت لذت، زن، زنان، دختر، دختران، زن غربی، زنان غربی، دختر غربی، دختران غربی، زن انگلیسی، زنان انگلیسی، دختر انگلیسی، دختران انگلیسی، تحصیل، تحصیل کرده، زنان تحصیل کرده غربی، دختران تحصیل کرده غربی، خیابان های انگلیس، شب های انگلیس، سکس، ادار، هرزگی، سکس و غرب، هرزگی د ر غرب، تصاویر، تصویر، عکس، عکس زنان غربی، عکس دختران غربی، عکس هرزگی در غرب، عکس شب های انگلیس، عکس دختران تحصیل کرده غربی، هرزگی دختران عکس، مشروب، بدبختی، بیچارگی، پیامدهای اصالت لذت، پیامدهای لیبرالیسم،
درباره وبلاگ
صدای اضمحلال لیبرال دموکراسی غرب به گوش می رسد.
در جستجوی واقعیات دنیای غرب...
آخرین مطالب

Online User
نویسندگان
آرشیو مطالب
پیوند ها
پیوندهای روزانه
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
كل مطالب : عدد
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :