تبلیغات
بیراهه - مسلمانان قربانی بزرگ حادثه 11 سپتامبر
صفحه اول تماس با ما RSS                     قالب وبلاگ
  
بیراهه
پاشنه آشیل غرب افشاگری است
محسن چهارشنبه شانزدهم شهریورماه سال 1390 نظرات ()
مسلمانان قربانی بزرگ حادثه 11 سپتامبر
 
پرس تی وی نوشت:

مائوری سالاخان، مدیر مؤسسه صلح و عدالت در امریکا
مدیر موسسه صلح از طریق عدالت به شبکه پرس تی‌وی گفت، بسیاری از متخصصان معتقدند، پس از حادثه 11 سپتامبر که 3000 کشته در بر داشت، جامعه مسلمانان بزرگترین قربانی این حادثه بوده است.


مائوری سالاخان، اظهار داشت: جامعه مسلمانان و فعالان صلح در قسمت‌های متفاوتی از امریکا قربانی فضای ایجاد شده پس از 11 سپتامبر شده‌اند. این فضا در قالب مبارزه با تروریسمی ایجاد شد که دولت با شعار حفظ امنیت ملی مطرح کرده بود. مبارزه‌ای که هم در داخل و هم در خارج شروع شد و مسلمانان موضوع مبارزه قرار گرفته‎اند."

سالاخان همچنین در ادامه گفت: "امسال دهمین سالگرد تراژدی 11 سپتامبر است، تراژدی که منجر به یک تراژدی دیگر برای مسلمانان در کشوری شد که مدعی مهد آزادی و عدالت است. من فکر نمی‌کنم کسی منکر این واقعیت شود که مسلمانان قربانی بزرگ این حادثه بودند اما مسلمانان در امریکا و جاهای دیگر دنیا تنها نیستند."

در این شرایط مؤسسه صلح از طریق عدالت در نظر دارد تا تظاهراتی با عنوان صلح را روز 10 سپتامبر 2011 در واشنگتن دی سی سازماندهی کند. این تظاهرات مورد حمایت 10 گروه مدنی قرار گرفته است و حمایت‌ها از این تجمع در حال افزایش است
.
برچسب ها: یازده سپتامبر، حادثه 11 سپتامبر، آمریکا، واقعیات یازده سپتامبر، واقعیاتی در مورد یازده سپتامبر، واقعیات 11 سپتامبر، حقایقی در مرود 11 سپتامبر، 11 september، september 11، 11/9، 9/11، facts about 11 september،
درباره وبلاگ
صدای اضمحلال لیبرال دموکراسی غرب به گوش می رسد.
در جستجوی واقعیات دنیای غرب...
آخرین مطالب

Online User
نویسندگان
آرشیو مطالب
پیوند ها
پیوندهای روزانه
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
كل مطالب : عدد
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :