تبلیغات
بیراهه - همجنس بازی اجباری شد!
صفحه اول تماس با ما RSS                     قالب وبلاگ
  
بیراهه
پاشنه آشیل غرب افشاگری است
محسن شنبه پانزدهم مردادماه سال 1390 نظرات ()
 
به گزارش گرداب، با افزایش حمایت های مقامات آمریکایی از همجنس بازی در آمریکا و همچنین سخنرانی انتخاباتی اخیر اوباما در میان هم جنس بازان آمریکایی و اعلام حمایت وی از آنان و اعلام حقوق قانونی برای هم جنس بازان، مدارس ایالت کالیفرنیا آمریکا نیز در اقدامی آموزش همجنس بازی را در دروس خود قرار داد.

بنابراین گزارش، اضافه شدن آموزش همجنس بازی در کتب درسی دانش آموزان به پیشنهاد یک دانشگاه صهیونیستی در کالیفرنیا صورت گرفته، تدوین و تهیه این کتاب نیز از سوی همین دانشگاه انجام شده است.

آموزش همجنس گرایی‌ که در کتاب درسی گنجانده شده، برای کلیه دانش آموزان مدارس کالیفرنیا اجباری است.

همچنین چند ماه پیش كنگره آمریكا قانونی را تصویب كرد كه به موجب آن استخدام همجنس‌بازان در ارتش آمریكا آزاد شد و قانون "نپرس، نگو" لغو شد.

روند ویرانی نظام خانواده در غرب روز به روز گسترش می یابد و نشانه های این ضعف را می توان در نظام تربیتی و آموزشی غرب تا حدود زیادی مشاهده کرد.

غرب پس از نابودی بنیان خانواده بر مبنای شریعت، اینک به دنبال نابودی خانواده های غیر دینی است و اصولا تمدن غرب از نهاد خانواده ترس دارد و با سوق دادن افراد به سوی همجنس بازی و زندگی مشترک آنان با همجنس خودشان به دنبال نابودی انسانیت است.برچسب ها: همجنس بازی، لزبین، آمریکا، همجنس بازی در آمریکا، آموزش همجنسبازی در آمریکا، lesbian، american lesbian،
درباره وبلاگ
صدای اضمحلال لیبرال دموکراسی غرب به گوش می رسد.
در جستجوی واقعیات دنیای غرب...
آخرین مطالب

Online User
نویسندگان
آرشیو مطالب
پیوند ها
پیوندهای روزانه
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
كل مطالب : عدد
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :